MÖBLER / Bord / Skrivbord 10616377
nr 1061 6377
Skrivbord
Intarsia, Mahogny, längd: 126 cm, djup: 67 cm, höjd: 79 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 10 oktober 2016
kl 20:38:56
7/10 17:24:21